Chercher / Suchen / Sichen

19/19

2017

Dezember

U16 Meedercher Grenzlandpokal
Zweibrücken

16.12.2017 09:00 Uhr - 17:00 Uhr

U15 Jongen Stage
Crauthem (Berchem)

18.12.2017 - 19.12.2017 10:00-16:00 Uhr - 10:00-16:00 Uhr

Stage U16 an U19 Meedercher
INS

28.12.2017 - 29.12.2017 13:30 - 16:30 Uhr - 13:30 - 16:00 Uhr

2018

Januar

Lëtzebuerg - Russland (Hären)
Gymnase Coque Kirchberg

03.01.2018 19:00 Uhr
Häre Lännermatch Qualifikatioun WC 2019 3. Januar um 19:00 Auer Gymnase Coque um Kirchberg

Russland - Lëtzebuerg (Hären)
Krasnodar

06.01.2018 14:00 Uhr
Häre Lännermatch Qualifikatioun WC 2019 6. Januar um 14:00 Auer (Lëtzebuerg) Krasnodar

U16 Meederecher a Jongen Tournoi Malmédy (B)
Malmédy (B)

07.01.2018 07:00 Uhr - 17:00 Uhr

U14 Participation Tournoi Léon Maroldt
Crauthem (Berchem)

07.01.2018 08:30 Uhr - 18:00 Uhr

U18 Jongen - HC Berchem
INS

09.01.2018 19:30 Uhr - 21:00 Uhr
Frëndschaftsmatch

Finland - Lëtzebuerg (Hären)
Vantaa/Helsinki

11.01.2018 17:30 Uhr
Häre Lännermatch Qualifikatioun WC 2019 11. Januar um 17:30 Auer (Lëtzebuerg) Vantaa/Helsinki

U15 Jongen Match CF Saarbrücken
Gymnase Coque Kirchberg

14.01.2018 15:15 Uhr - 16:45 Uhr

Lëtzebuerg - Slowakei (Hären)
Gymnase Coque Kirchberg

14.01.2018 18:00 Uhr
Häre Lännermatch Qualifikatioun WC 2019 14. Januar um 18:00 Auer Gymnase Coque um Kirchberg

Februar

U13 Meedercher Stage
à définir

03.02.2018 09:00-12:00 Uhr - 10:00-16:00 Uhr

U14 + U16 Jongen Stage
INS

09.02.2018 - 11.02.2018 09:00-17:00 Uhr - 09:00-17:00 Uhr

Stage Dammen A
à définir

10.02.2018 - 11.02.2018 10:00-16:00 Uhr - 10:00-16:00 Uhr

U13 Meedercher Stage
à définir

24.02.2018 09:00-12:00 Uhr - 10:00-16:00 Uhr

März

U18 Jongen Participation Tournoi Interpôles France
Vaulx-en-Velin (Lyon)

05.03.2018 - 10.03.2018

Stage Dammen A + Match (à définir)
à définir

23.03.2018 - 24.03.2018

Mai

U16 Meedercher + U16 Jongen Tournoi Louvain
Louvain les Neuves (B)

01.05.2018 07:00 Uhr - 17:00 Uhr

U18 Jongen Stage
INS

21.05.2018 - 24.05.2018